SENSEJE

m_malesa

Michał Malesa

Ważniejsze sukcesy:

  • medalista Mistrzostw Europy U-22, Wrocław 2011
  • multimedalista Mistrzostw Polski
  • zwycięzca wielu Mistrzostw Mazowsza
  • medalista wielu turniejów międzynarodowych i krajowych w kategorii dzieci, młodzieżowców i juniorów

t_malesa

Tomasz Malesa

Ważniejsze sukcesy:

  • medalista Mistrzostw Polski Juniorów
  • multimedalista Mistrzostw Mazowsza
  • uczestnik i laurat wielu międzynarodowych i krajowych turniejów

kamila_mazur

Kamila Malesa

Ważniejsze sukcesy:

  • III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2006r. Kata
  • I miejsce – Puchar Polski Juniorów Młodszych 2006r. Kumite Light
  • II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2007r. Kumite Light
  • II miejsce – Puchar Polski Juniorów Młodszych 2007r. Kumite Light
  • II miejsce – Puchar Polski Juniorów Młodszych 2007r. Kata
  • Miejsce 5-8 – Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych 2007r. Kumite
  • III miejsce – XIX Mistrzostwa Polski Juniorów 2008, Kumite lekki kontakt
  • II miejse Puchar Polski Seniorów 2011r., kumite do 65 kg
  • III miejsce Mistrzostwa Europy Młodzieżowców U-22, Kielce-2012r., kumite do 60 kg

ZAWODNICY

Natalia Bieńkowska

Natalia Bieńkowska

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Wyszkowie, 15.01.2017
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate 13.11.2016 r. w Michałowicach
  • III miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Siedlcach, 16.04.2016
  • I miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015
  • II miejsce, Turniej o Puchar z Żeliwa, Końskie 4.10.2015
  • II miejsce, Warszawska Olimpiada Młodzieży w Rembertowie 27.09.2015
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Makowie Mazowieckim, 14.06.2015

lena Gmitrzak

Lena Gmitrzak

Sukcesy:

  • II miejsce, Warsaw Cup, 21.05.2017
  • I miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Wyszkowie, 15.01.2017
  • I miejsce, Mazowiecka Liga Karate 13.11.2016 r. w Michałowicach
  • III miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Różanie, 12.06.2016
  • III miejsce, Warsaw Cup na Warszawskich Bielanach, 4 czerwca 2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Piasecznie, 24.01.2016
  • I miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015
  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Radzyminie, 26.04.2015
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Mińsku Mazowieckim, 14.03.2015

ola

Aleksandra Grodowska

Sukcesy:

  • III miejsce, Warszawska Olimpiada Młodzieży w Rembertowie 27.09.2015
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Radzyminie, 26.04.2015


11707592_872289762808482_3648261947832311756_n

Jakub Grodowski

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate 13.11.2016 r. w Michałowicach
  • III miejsce, Warsaw Cup na Warszawskich Bielanach, 4.06.2016
  • III miejsce, Warszawska Olimpiada Młodzieży w Rembertowie 27.09.2015
  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Mińsku Mazowieckim, 14.03.2015

zawodnik

Karol Jurkiewicz

Sukcesy:

  • III miejsce, Turniej o Puchar z Żeliwa, Końskie 4.10.2015

Alan

Alan Karwowski

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Różanie, 12.06.2016
  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Piasecznie, 24.01.2016
  • I miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Radzyminie, 26.04.2015
  • III miejsce, Warszawska Olimpiada Młodzieży 5.10.2014

 

piotrek2

Piotr Moczulski

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Siedlcach, 16.04.2016
  • II miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Mińsku Mazowieckim, 14.03.2015

 


Kinga Nowicka

Sukcesy:

  • III miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015

 


Julka Nowicka

Sukcesy:

  • III miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016
  • III miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015

 


Gustaw Langner

Sukcesy:

  • III miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Różanie, 12.06.2016
  • III miejsce, Warsaw Cup na Warszawskich Bielanach, 4.06.2016
  • III miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015

 


Filip Langner

Sukcesy:

  • I miejsce, Warsaw Cup, 21.05.2017
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • I miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016
  • III miejsce, Warsaw Cup na Warszawskich Bielanach, 4.06.2016

 


Krzysztof Semik

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Wyszkowie, 15.01.2017
  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate 13.11.2016 r. w Michałowicach
  • III miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Różanie, 12.06.2016
  • III miejsce, Warsaw Cup na Warszawskich Bielanach, 4.06.2016
  • I miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Siedlcach, 16.04.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Piasecznie, 24.01.2016

 


Patryk Urbaniak

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate 13.11.2016 r. w Michałowicach
  • I miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Różanie, 12.06.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Piasecznie, 24.01.2016
  • II miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015

 


Alicja Wiśniewska

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • III miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Różanie, 12.06.2016
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Piasecznie, 24.01.2016
  • II miejsce – XII Turniej o Puchar Burmistrza Michałowic, 15.11.2015

 


Helena Głębicka

Sukcesy:

  • III miejsce, Warsaw Cup, 21.05.2017
  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Wyszkowie, 15.01.2017
  • II miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016

 


Karol Walicki

Sukcesy:

  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • I miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016
  • II miejsce, Konecki Turniej o Puchar z Żeliwa, 2.10.2016

 


Jakub Walicki

Sukcesy:

  • II miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Wyszkowie, 15.01.2017
  • II miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016

 


Julia Celińska

Sukcesy:

  • I miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • I miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016

 


Iga Rogowska

Sukcesy:

  • I miejsce, Mazowiecka Liga Karate w Minsku Mazowieckim, 1.04.2017
  • III miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016

 


Maja Woźnicka

Sukcesy:

  • III miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016

 


Witold Woźnicki

Sukcesy:

  • III miejsce, Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 13.11.2016

 

BYLI ZAWODNICY

 

Mariusz Markowski

Sukcesy:

  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Radzyminie, 26.04.2015
  • III miejsce, Mazowiecka Liga Karate Kyokushin w Mińsku Mazowieckim, 14.03.2015

dominik

Dominik Mioduszewski