Jak ja rozpocząłem swoją przygodę…

Moją pasją jest Karate Kyokushin. Swoją przygodę z tą sztuką walki zacząłem jako małe dziecko, w wieku 6 lat i kontynuuję ją do dziś. W tym czasie Karate pozwoliło mi rozwinąć wiele pozytywnych cech takich jak zdyscyplinowanie, skupienie na osiąganiu założonych celów, cierpliwość oraz umiejętność lepszej organizacji pracy. Przez lata treningów odnosiłem liczne sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej oraz zdobyłem cenne doświadczenie, które teraz zaczyna powoli owocować. Biorę również regularnie udział w szkoleniach i obozach zawodniczych.

Wykształcenie:

Finanse i Rachunkowość, SGH w Warszawie; Prawo, na WPiA UW


 

Jak ja rozpocząłem swoją przygodę…

Karate zacząłem ćwiczyć w wieku 5 lat. Poprzez wieloletni trening nauczyłem się dobrze organizować sobie plan zajęć w ciągu dnia co pozwoliło mi połączyć studia z regularnymi treningami. Doświadczenie trenerskie nabywałem poprzez uczestnictwo w obozach karate Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin. Dodatkowo prowadziłem zajęciach w renomowanych klubach w Warszawie. Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych seminariach, zgrupowaniach i obozach. Swoją pasją do karate chciałbym zachęcić do treningów zarówno młode jak i trochę starsze osoby.

Wykształcenie:

Finanse i Rachunkowość, SGH w Warszawie; Zarządzanie UW


 

Jak ja rozpoczęłam swoją przygodę…

Swoją przygodę z Karate Kyokushin rozpoczęłam jako dziewięciolatka. Od tego czasu jestem czynną zawodniczką, medalistką licznych zawodów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Pragnę podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz pasją z innymi ludźmi, szukającymi nowych możliwości rozwoju ciała i umysłu oraz spędzenia wolnego czasu. W związku z moimi studiami i zainteresowaniami medycyną sportową zwracam szczególną uwagę na to, by zajęcia karate prowadzone przeze mnie były rekreacją połączoną z elementami sztuk walki, ale przede wszystkim możliwością zdrowego rozwoju. Oprócz poprawy sprawności fizycznej, ćwicząc Karate, doskonalimy również takie cech jak cierpliwość, zdyscyplinowanie, koncentrację oraz wytrwałość w dążeniu do celu, które to mają szczególne znaczenie w codziennym życiu. Uprawnienia instruktorskie zdobyłam biorąc udział w szkoleniu zakończonym egzaminem organizowanym przez Polską Akademię Sportu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Wykształcenie:

Kierunek lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego


 

Jak ja rozpoczęłam swoją przygodę…

Pochodzę z Suwałk i to właśnie tam, w wieku ośmiu lat, rozpoczęłam swoją przygodę z Karate Kyokushin. Karate jest nie tylko moją pasją, ale i nieodłączną częścią życia. Nauczyło mnie dyscypliny, cierpliwości, stawiania sobie celów i dążenia do ich realizacji. To wszystko złożyło się na moje osiągnięcia – pięciokrotnie stanęłam na podium Mistrzostw Polski i trzykrotnie na podium Mistrzostw Europy. Tego samego życzę swoim podopiecznym, dlatego wkładam całe serce w pracę jako instruktor karate. Posiadam także licencję instruktora sportu i karate.

Wykształcenie:

Ostatni rok studiów magisterskich w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW na specjalności nauczycielsko-tłumaczeniowej