W dniu 24.11.2018 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Karate, organizowany przez klub Pancerni z Warszawy. W turnieju wzięło udział ok 130 młodych karateków. Drużyna Kazoku nie zawiodła zdobywając 9 pucharów.

I miejsca w swoich kategoriach wiekowych zdobyły Natalia Bieńkowska, Helena Głębicka, Lena Gmitrzak, Iga Rogowska i Krzyś Semik. Zwycięzcy nie dali najmniejszych szans swoim przeciwnikom wygrywając większość walk przed czasem albo z dużą przewagą.

Na II miejscu podium uplasowała się Maja Matla, która po dwóch wygranych walkach, spotkała się w finale ze swoją klubową koleżanką Igą. Maja musiała uznać wyższość, dużo bardziej doświadczonej koleżanki.

III miejsce po bardzo ciekawych i emocjonujących walkach zajęli Maciej Cywiński, Natalia Gwiazdowicz oraz Piotr Sylwanowicz. Mimo małego doświadczenia wykazali się oni duchem walki i dzielnie próbowali dostać się do finału.

W zawodach startował jeszcze Paweł Walczak, któremu tym razem niestety nie udało się dostać do strefy medalowej.

Był to kolejny świetny start zawodników Klubu Karate Shinkyokushin Kazoku, którzy przed świętami przywieźli kolejny worek medali. Serdecznie gratulujemy! A już za dwa tygodnie zapraszamy do ZSGE w Otwocku na Mistrzostwa Klubowe.