W sobotę 24 marca 2018 r, 6-osobowa drużyna w składzie: Natalia Bieńkowska, Lena Gmitrzak, Iga Rogowska, Helena Głębicka, Maciej Cywiński oraz Krzysztof Semik reprezentowała Klub Kazoku na turnieju Karate w Józefowie. W zawodach brało udział 480 zawodników z 6 państw.
Ostatecznie wywalczyliśmy 4 medale:
🥇złoto Maciej Cywiński
🥇złoto Lena Gmitrzak
🥈srebro Natalia Bieńkowska
🥉brąz Iga Rogowska

Lena Gmitrzak była bezkonkurencyjna w swojej kategorii, wygrywając 4 walki, stanęła na najwyższym stopniu podium.
Natalia Bieńkowska w pięknym stylu – poprzez ippon wygrała swój półfinałowy pojedynek. Niestety w finale musiała uznać wyższość dużo cięższej przeciwniczki z Łotwy. Ostatecznie Natalia uplasowała się na drugim miejscu.
Maciej Cywiński zaliczył udany debiut w startach wygrywając wszystkie swoje pojedynki w kategorii pomarańczowych pasów i zdobył złoty medal.
Iga Rogowska stanęła na najniższym stopniu podium. Dzielnie walczyła w półfinałowym pojedynku i dopiero po 2 dogrywce sędziowie wskazali na przeciwniczkę Igi.
Helena Głębicka tym razem zakończyła rywalizację poza strefą medalową, przegrywając w ósemce z późniejszą zwyciężczynią całej kategorii.
Krzyś Semik musiał uznać wyższość swojego przeciwnika na etapie walk eliminacyjnych.

Wszystkim gratulujemy udanego startu, a przede wszystkim zdobycia kolejnych cennych doświadczeń!