1 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate dla dzieci z rocznika 2005-2009. Na zawodach w Mińsku Mazowieckim startowało łącznie ponad 220 osób z 16 klubów z całego Mazowsza. KKS Kazoku reprezentowało 11 zawodników z czego 9 zdobyło medale, co jest ogromnym sukcesem.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych, po zdecydowanych wygranych zdobyły Lena Gmitrzak, Julka Celińska, Iga Rogowska. Na drugim stopniu podium uplasowali się Helena Głębicka, Jakub i Karol Waliccy. Brązowy medal zdobyli Ala Wiśniewska, Filip Langner oraz Natalka Bieńkowska. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i żeby zwyciężyć każdy z zawodników musiał stoczyć ciężkie pojedynki z najlepszymi zawodnikami z Mazowsza.

Warto wskazać, że zawodnicy KKS Kazoku z zdobyli więcej medali niż ich koledzy z dużo większych klubów z Mazowsza. Tak ogromny sukces pozwala mieć nadzieję, że już niedługo zawodnicy tego otwockiego Klubu zaczną zdobywać medale na zawodach rangi ogólnopolskiej a może nawet europejskiej…