W dniu 13 grudnia 2015 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbyły się III Mistrzostwa Klubowe Karate Shinkyokushin na których startowali zawodnicy z sekcji z Otwocka i Miedzeszyna. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Otwocka. Organizatorem Mistrzostw był UKS Karate Shinkyokushin z Otwocka
W zawodach startowało blisko 60 zawodników, w różnych kategoriach wiekowych i z różnymi umiejętnościami. Do rywalizacji stanęli zarówno doświadczeni zawodnicy jak i osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z Karate Shinkyokushin w tym roku. Dla części zawodników był to pierwszy start w życiu. Ponadto warto wskazać, że niektóre dzieci miały zaledwie 5 lat a już podjęły wyzwanie i wystartowały na zawodach.
Mistrzostwa przebiegały w bardzo przyjaznej, miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Każdy z zawodników, aby stanąć na podium musiał stoczyć 3 lub 4 walki, z czego niektóre kończyły się dopiero po dogrywkach. Łącznie rozegrano około 100 walk, które łączyły niesamowite emocje, determinacja i wola walki zawodników, a przede wszystkim doskonała zabawa i dobrze spędzony czas dla całej rodziny.
Poziom walk pozwala mieć nadzieję, że nasi zawodnicy w niedalekiej przyszłości zaczną odnosić regularne sukcesy na arenie wojewódzkiej i krajowej. Wszystkim startującym gratulujemy zaangażowania. Kolejne zawody już wkrótce.

Więcej zdjęć na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/karateotwock/

zawody3 zawody5 zawody4 zawody2 zawody1 zawody